Finansowanie swojej firmy.. jak to zrobić?

Można skorzystać z wielu wariantów finansowania rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Bardzo popularną metodą są Fundusze Europejskie, które są rozdzielane jednak w sposób skrajnie nieodpowiedzialny. Dodatkowo ich celowości wykorzystania naprawdę budzą szereg zastrzeżeń. Korzystanie z funduszy Europejskich jest propagowane jako idealny sposób na finansowanie swojego przedsiębiorstwa. Dotacje, których nie trzeba zwracać, ograniczona odpowiedzialność i pieniądze, które pochodzą z podatków, czegóż chcieć więcej? Przedsiębiorstwa są naprawdę wymagające, szczególnie jeśli chodzi o kwoty, a także inne uwarunkowania dotyczące przekazania dotacji. Roszczeniowość w tej branży jest naprawdę ogromna. Niestety, biznes firma  finansowanie nie tworzy to dobrego klimatu oraz nie pozwala firmom konkurować na równych zasadach. Po co ryzykować i wymagać od siebie? Lepiej jest wziąć dotację i się niczym przejmować. Takie podejście jest naprawę bardzo dziwne. Fundusze Europejskie to naprawdę zabawna sprawa, każdy flet kupiony z ich pieniędzy musi być obklejony naklejką, każda miska, dosłownie wszystko co zostało kupione za pieniądze zabrane przez UE.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Specyfikacja karty kredytowej

    Wielu klientów banku zastanawia się nad tym, czym tak naprawdę jest karta kredytowa? Czy różni się ona czymś od zwykłej kardy debetowej? Jaka jest wreszcie różnica między debetem w standardowym koncie a kartą kredytową? Na pierwszy bowiem rzut oka debet nie różni się niczym innym od kredytu udzielanego na podstawie karty kredytowej. Spróbujmy zatem przyjrzeć …Read More »
  • Sposob na oszczędzanie pieniędzy w banku

    Banki są instytucjami, które z jednej strony oferują ludności i przedsiębiorstwom szeroką gamę kredytów, ale z drugiej strony nie można zapominać o depozytowej funkcji banków. Na czym ta funkcja polega i jakie korzyści mogą dzięki niej osiągnąć klienci banków? O ile funkcja kredytowa banków nie budzi żadnych kłopotów z jej wyjaśnieniem i określeniem, o tyle …Read More »
  • Utrzymanie SAP – jak wybrać dobrą firmę oferującą SAP?

    Pierwsze komercyjne oprogramowanie ERP stworzyła niemiecka firma SAP. Chociaż od tamtej pory minęło już wiele czasu, powstają kolejne wersje aplikacji usprawniających funkcjonowanie mniejszych i większych przedsiębiorstw działających na całym świecie w różnych branżach.Read More »