Polski producent nagrobka to gwarancja jakości

Polski rynek często zalewa się produktami pochodzącymi od zagranicznych firm. Niemniej jednak warto wspierać polskich przedsiębiorców, również w takiej branży, jaką są usługi kamieniarskie. W Polsce jest całe mnóstwo firm kamieniarskich, które sprzedają wysokiej jakości nagrobki. Wiadomo, że nagrobki zagranicznych firm pewnie są dla Polaków tańsze, ale na pewno nie mają tak wysokiej jakości jak nagrobki wykonywane przez polskich producentów. Polskie nagrobki są trwałe, solidne i wykonane z najlepszego materiału, jakim jest granit.

Takie nagrobki mają to do siebie, że będą służyć przez naprawdę długie lata – mogą stać nawet kilkaset lat i nic im się nie stanie. Ile kosztują takie nagrobki? Zazwyczaj ceny zaczynają się od 3 tysięcy złotych za zwykły, prosty granitowy nagrobek. Wzorów nagrobków jest naprawdę sporo i można spokojnie wybierać je w galerii na stronach firm kamieniarskich, np. http://nagrobki-granitex.pl/. Niestety zazwyczaj cen się nie podaje, bo ustala się konkretną w zależności od odpowiedniego nagrobka. Dlatego warto zawsze zatelefonować do firmy kamieniarskiej i zapytać o szczegóły oferty.
Ważne jest również to, żeby mieć świadomość i za każdy dodatek do nagrobka trzeba dopłacić. Jeśli decydujemy się na złocenia, figurki, zdjęcia na ceramice, wazony z granitu dopasowane do pomnika i wiele innych to to wszystko jest liczone osobno. I wtedy właśnie z trzech tysięcy złotych nagle robi się kilka tysięcy złotych więcej. Warto jednak wydać te pieniądze na solidny i trwały nagrobek, bo przecież jest to inwestycja na długie lata.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Pieniądze na różnego typu przyjemności- skąd je wziąć?

    Pieniądze nie rosną na drzewach, wiedzą o tym wszyscy, co jednak można zrobić, aby zarobić potrzebne dla siebie pieniądze i tym samym spełnić swoje plany związane z finansami. Bardzo ciężko jest odmawiać sobie pewnych rzeczy, jednak bardzo często przychodzi sytuacja, że jesteśmy do tego zwyczajnie zmuszeni. Przede wszystkim należy dokładnie planować wydatki, tak aby nasz …Read More »
  • Jak skutecznie odkładać na emeryturę?

    Odkładanie pieniędzy na emeryturę jest w zasadzie zmartwieniem każdego pracującego i to niezależnie od wieku. Ciężko jest jednak mówić przy współczesnym systemie o jakimkolwiek odkładaniu, gdyż ZUS jest to dziura bez dna, do której wpadają miliony złotych rocznie. Oczywiście, ZUS generuje też olbrzymie koszty, które są pokrywane ze środków wpłaconych do tej „wspólnej kasy”. Jest …Read More »
  • Idealne płytki włoskie w Poznaniu- czym się kierować przy wyborze?

    Coraz częściej spotykamy się z sytuacją, że płytki podłogowe pojawiają się nie tylko w łazienkach oraz przedpokojach. W wielu salonach i sypialniach zajęły miejsce paneli i drewnianych posadzek, bądź przypominają takowe. W przypadku pokoi kąpielowych bądź łazienek, wybór odpowiednich płytek nie jest prostym zadaniem. Na szczęście oferta płytek ceramicznych, w tym płytek włoskich w Poznaniu …Read More »