Polski producent nagrobka to gwarancja jakości

Polski rynek często zalewa się produktami pochodzącymi od zagranicznych firm. Niemniej jednak warto wspierać polskich przedsiębiorców, również w takiej branży, jaką są usługi kamieniarskie. W Polsce jest całe mnóstwo firm kamieniarskich, które sprzedają wysokiej jakości nagrobki. Wiadomo, że nagrobki zagranicznych firm pewnie są dla Polaków tańsze, ale na pewno nie mają tak wysokiej jakości jak nagrobki wykonywane przez polskich producentów. Polskie nagrobki są trwałe, solidne i wykonane z najlepszego materiału, jakim jest granit.

Takie nagrobki mają to do siebie, że będą służyć przez naprawdę długie lata – mogą stać nawet kilkaset lat i nic im się nie stanie. Ile kosztują takie nagrobki? Zazwyczaj ceny zaczynają się od 3 tysięcy złotych za zwykły, prosty granitowy nagrobek. Wzorów nagrobków jest naprawdę sporo i można spokojnie wybierać je w galerii na stronach firm kamieniarskich, np. http://nagrobki-granitex.pl/. Niestety zazwyczaj cen się nie podaje, bo ustala się konkretną w zależności od odpowiedniego nagrobka. Dlatego warto zawsze zatelefonować do firmy kamieniarskiej i zapytać o szczegóły oferty.
Ważne jest również to, żeby mieć świadomość i za każdy dodatek do nagrobka trzeba dopłacić. Jeśli decydujemy się na złocenia, figurki, zdjęcia na ceramice, wazony z granitu dopasowane do pomnika i wiele innych to to wszystko jest liczone osobno. I wtedy właśnie z trzech tysięcy złotych nagle robi się kilka tysięcy złotych więcej. Warto jednak wydać te pieniądze na solidny i trwały nagrobek, bo przecież jest to inwestycja na długie lata.

Comments are closed.

Search
Advertisement
  • Polskie firmy zainteresowane ekologia

    W Polsce z roku na roku wzrasta zainteresowanie ekologią. Dobrym dowodem na to może być na przykład budowa biogazowi, której wartość wycenia się na ponad 9mld złotych. Dodatkowo inwestycje tego typu są popierane przez polskie władze. Polscy przedsiębiorcy widzą coraz większe szanse na zyski finansowe dlatego też coraz bardziej wchodzą na ten rynek ze swoimi …Read More »
  • Sposob na oszczędzanie pieniędzy w banku

    Banki są instytucjami, które z jednej strony oferują ludności i przedsiębiorstwom szeroką gamę kredytów, ale z drugiej strony nie można zapominać o depozytowej funkcji banków. Na czym ta funkcja polega i jakie korzyści mogą dzięki niej osiągnąć klienci banków? O ile funkcja kredytowa banków nie budzi żadnych kłopotów z jej wyjaśnieniem i określeniem, o tyle …Read More »
  • Instalacje hydrauliczne

    Jestem aktualnie właścicielem prawie ukończonego domu. No właśnie, tylko „prawie”. Mury już stoją, dach i okna też już są. Teraz przyszła kolej na wszystkie instalacje. Elektryka już zamówiłem, ma przyjść w przyszłym tygodniu. Teraz potrzebny mi jest dobry hydraulik Radom. Zależy mi by był to ktoś, kto naprawdę zna się na swojej robocie. Najlepiej jakaś …Read More »